Kontakt

Kontakt og Kundeservice

Oplever du problemer, eller har du spørgsmål angående dit køb i webshoppen, så kan du kontakte os på info@wallyandwhiz.com

Vi arbejder for at svare alle henvendelser inden for 24 hverdagstimer , men i travle perioder kan længere svartider forekomme.

Vores adresse er 
Wally and Whiz ApS
Walgerholm 9
3500 Værløse
Danmark
CVR: 36505060
Mail: info@wallyandwhiz.com

Salg

Drejer din henvendelse sig om firmagaver, private label eller private taste, kan du med fordel kontakte vores B2B:

Corporate Solution Manager Thomas Bergsbo thomas@wallyandwhiz.com + 45 20 99 50 69

Corporate Relation Manager Anders Scheuer b2b@wallyandwhiz.com eller info@wallyandwhiz.com +45 31 22 32 84 

 

Drejer din henvendelse sig om at blive forhandler af vores produkter, kan du med fordel kontakte:

Sjælland

Thøger Brandt thoeger@wallyandwhiz.com +45 53 81 74 11

Sønderjylland og Fyn

Charlotte Damgaard charlotte@wallyandwhiz.com +45 51 21 68 22

Nordjylland

Karen Margrethe Johnsen Karen.m@wallyandwhiz.com +45 50 92 56 36

Internationalt 
Drejer din henvendelse sig om forhandlerinformation i udlandet.
Mail til Michael V. Hansen: michael@wallyandwhiz.com +4531669759

 

Andet salg

Ved alt andet salg kan du maile til
Kristian Them Hansen: kristian@wallyandwhiz.com

Marketing og PR

Drejer din henvendelse sig om sponsorater, influencersamarbejder og brandsamarbejder kontakt da Kristian Them Hansen:

info@wallyandwhiz.com  

Drejer din henvendelse sig om markedsføring, samarbejder og PR kan du kontakte Line Pihl:

 marketing@wallyandwhiz.com