Kontakt

Kontakt og Kundeservice

Har du spørgsmål vedrørende køb i webshoppen, kan du kontakte os på info@wallyandwhiz.com

Vi arbejder for at svare alle henvendelser inden for 24 hverdagstimer, men i travle perioder kan længere svartider forekomme.

Vores adresse er 
Wally and Whiz ApS
Walgerholm 9
3500 Værløse
Danmark
CVR: 36505060
Mail: info@wallyandwhiz.com

Salg

Drejer din henvendelse sig om firmagaver, private label eller private taste, kan du med fordel kontakte vores B2B:
Corporate Solution Manager Thomas Bergsbo: thomas@wallyandwhiz.com + 45 20 99 50 69
Corporate Relation Manager Anders Scheuer: b2b@wallyandwhiz.com  +45 31 22 32 84

Drejer din henvendelse sig om at blive forhandler af vores produkter, kan du med fordel kontakte:

Sjælland 
Thøger Brandt thoeger@wallyandwhiz.com +45 53 81 74 11

Sønderjylland og Fyn
Charlotte Damgaard charlotte@wallyandwhiz.com +45 51 21 68 22

Nordjylland
Karen Margrethe Johnsen Karen.m@wallyandwhiz.com +45 50 92 56 36

Internationalt 
Drejer din henvendelse sig om forhandlerinformation i udlandet.
Mail til Michael V. Hansen: michael@wallyandwhiz.com +45 31 66 97 59

Store manager
Drejer din henvendelse sig om vores butik på Kgs. Nytorv.
Mail til Mitra Farham: mitra@wallyandwhiz.com +45 22 27 81 86

Head of SoMe/Marketing Coordinator
Drejer din henvendelse sig om SoMe.   
Mail til Malou Levin (Bobo) marketing@wallyandwhiz.com +45 52 40 78 14

Andet salg
Ved alt andet salg kan du maile til
Kristian Them Hansen: kristian@wallyandwhiz.com

Marketing og PR

Drejer din henvendelse sig om PR, marketing & sponsorater, kontakt da Kristian Them Hansen: Kristian@wallyandwhiz.com